İçeriğe geç

Sup air, Gradient’i satın aldı.

Şu anda kullandığım harness Sup air ve uçtuğum kanat ise Gradient. Geçtiğimiz günlerde haziran ayında Sup air Gradient’i satın aldığını açıkladı.

Sup air 1982 yılında Fransa’da Pierre Bouilloux tarafından kurulan yamaç paraşütü harness üretiminde lider firmalardan biri.

Gradient ise Çek Cumhuriyetinde Ondrej Dupal tarafından kurulan ve yönetilen 20 yılı aşkın süredir yamaç paraşütü üreten saygın markalardan biri.

Sup air 2012 yılında yamaç paraşütü üretimine de başladı ve bu şüreçte Gradient ile yapılan işbirliği Sup air’in Gradient’i satın almasıyla sonuçlandı.

Bu satın almanın amacının iki işletmenin güçlü yanlarını en iyi haline getirmek ve her iki markayı da daha iyi geliştirmek olarak açıkladılar.

x81rl.jpeg

İki firmanın da sahibi birbirlerini yaklaşık onbeş seneden beri tanıdıklarını ve gelecek yıllarda da her ikisi de en güçlü oldukları alanlarda birlikte çalışacaklarını ve markalarını büyütüp, geliştirmek için güzel bir sinerji oluşturacaklarını söylediler.

Kategoriler

Haberler

Etiketler

,

Servet Tümünü göster

Yamaç paraşütüne 2006 senesinde başladım. Gökyüzünü birlikte paylaştığım arkadaşlarıma daha emniyetli ve keyifli bir havacılık deneyimi yaşamaları için bugüne kadar edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sunmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: